Am început sa folosesc de câteva zile și nu pot oferi o părere obiectiva despre cât de bine își face treaba. Însă, pot spune cât de bine se simte pe piele, ce bine se absoarbe, fără să încarce tenul. Super în schimb spuma de curățare! Mulțumesc pentru cadou, este super, o voi mai comanda, curata blând și tenul rămâne foarte catifelat la atingere.