Am început să folosesc acest set,fiind în căutarea unei 'minuni'.Tenul meu era mereu obosit datorită rutinei zilnice și cu un aspect de îmbătrânire.Ajingand la vârsta de 40 de ani :)îți dorești să ai un ten tânăr și luminos.Si am găsit combinația perfectă.Serul îmi oferă aspectul de umplere ,piele fină și hidratată,iar crema se absoarbe incredibil de repede în piele,hidratează și bineînțeles mă protejează de razele UV,având și piele cu tendințe de pete datorită razelor
Folosesc acest set zi de zi după curățare bineînțeles cu Sentia Cloud.Recomand cu încredere tuturor femeilor de orice vârstă Este perfect,îți redă vitalitatea și hidratarea permanentă Recomand cu mare încredere!